Kolejny rok szkolny jak „z bicza strzelił”. Pożegnaliśmy absolwentów – wychowanków pani Karoliny i pana Zbigniewa. Uroczystość wypełniły wspomnienia, ciepłe podziękowania, podsumowania i życzenia. Zakończenie roku szkolnego, podzieliliśmy na dwie części. Wcześniej zakończyły klasy 1-3, następnie po mszy o 11.00 zakończyły rok szkolny klasy 4-8. Zaszczycili nas swoją obecnością: wójt – pan Jan Kotarba, radni – pani Katarzyna Obrzud, pani Maria Kowalik, która nigdy o nas nie zapomina, pan Tomasz Kotarba, wielu rodziców, ksiądz proboszcz Krzysztof i ks. Łukasz. Wakacje zaczynają się od wzruszeń, bo jakże odejść po ośmiu latach i nie uronić łzy. Toteż nie wszyscy zdołali oprzeć się wzruszeniu i ukradkiem lub nie, ocierali łzy. Wszystkim absolwentom życzymy wszelkiej pomyślności w ich dalszych wyborach na drogach życia, a wszystkim kończącym rok szkolny – szczęśliwych wakacji. [PK]


























































































































