W dniu dzisiejszym (22 czerwca) w naszej szkole oraz przedszkolu została przeprowadzona próbna ewakuacja. Jej celem było sprawdzenie procedur bezpieczeństwa oraz przygotowanie uczniów, przedszkolaków i pracowników do właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia. Po usłyszeniu sygnału alarmowego uczniowie i dzieci pod opieką nauczycieli oraz wychowawców sprawnie i zgodnie z obowiązującymi procedurami opuścili budynki szkoły i przedszkola, udając się do wyznaczonych miejsc zbiórki. W trakcie ćwiczeń strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rytrze sprawdzili bezpieczeństwo budynków oraz prawidłowość przebiegu ewakuacji. Dziękujemy strażakom z OSP w Rytrze za współpracę i wsparcie w przeprowadzeniu ćwiczeń, a wszystkim uczestnikom za odpowiedzialne i zdyscyplinowane zachowanie. [JD]









