Mali wojownicy

Za nami pełen radości i sportowych emocji  dzień /18 czerwca/ w ramach ogólnopolskiego programu ,, Mały Mistrz”. W zawodach międzypowiatowych udział wzięli uczniowie reprezentujący Powiat Nowosądecki oraz miasto Nowy Sącz. Nasi najmłodsi  zawodnicy  kl.1-3 mieli  okazję wykazać się sprawnością, zręcznością i radością ze wspólnej zabawy. Podczas imprezy dzieci rywalizowały w duchu fair play odwiedzając kolorowe i różnorodne stacje sportowe; tor przeszkód, rzut do celu ,biegi z przeszkodami. Impreza była doskonałą okazją do promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej już od najmłodszych lat. Takie wydarzenie pokazują , że sport to ni tylko rywalizacja, ale przede wszystkim radość, integracja i dobra zabawa. Naszą społeczność szkolną reprezentowali uczniowie, którzy  spisali się na medal , zajmując wysokie III miejsce. A byli to: Zosia Czajkowska, Marysia Nowicka i Marysia Tokarczyk, Lena Faron, Aleksandra Pawlik, Antek Świątek, Miłosz Gondek, Norbert Podgórski, Sebastian Lembas oraz Mieszko Tomasiak. Gratulujemy młodym zawodnikom i życzymy dalszych sportowych sukcesów. [MM]