Apel „dyplomowy”

W przeddzień zakończenia roku szkolnego, miał miejsce apel podsumowujący nasze różne aktywności szkolne w nauce, sporcie, kulturze i działalności społecznej. Uczniowie wyróżniający się w tych różnorodnych aktywnościach otrzymali dyplomy i upominki. Dziękujemy za cały rok pracy i współpracy! [PK]